• iÚčto.cz iÚčto.cz

Pro vedení účetnictví využívámé cloudové aplikace iÚčto.cz. Tento moderní webový systém nám přináší dvě základní pozitiva. Nejen že ušetříme hromadu papíru, ale především všichni členové vedené organizace mají kdykoliv on-line přístup k účetnictví. Je tak zajištěna vzájemná kontrola a jednatelé...

• Microsoft ČR a Nadace VIA Microsoft ČR a Nadace VIA

Společnost Microsoft ČR společně s Nadací VIA v rámci programu TechSoup Česká republika poskytly softwarové vybavení pro všechny naše počítače a notebooky v rozsahu licencí Windows 7, Windows 8 a Office 2010 i 2013.

• RADIOSRENTAL.com / Půjčovna vysílaček.cz RADIOSRENTAL.com / Půjčovna vysílaček.cz

Ruční a vozidlové radiostanice, používané při naší činnosti, nám poskytuje půjčovna vysílaček RADIOSRENTAL.com.

Velice děkujeme všem, kteří podporují naší dobrovolnou činnost. I díky jim můžeme pomáhat těm, kteří to potřebují.