Půjčování vysílaček

Pro pořadatele kulturních a sportovních akcí nabízíme možnost zapůjčení ručních radiostanic pro zajištění společné komunikace v místě konání akce. Výhody? Především úspora za hovorné, které by vzniklo neustálém vzájemném dorozumívání přes mobilní telefony. Dále například to, že jednou sdělenou informaci slyší vysílačkou všichni.

Standardně půjčujeme kvalitní, ověřené a odolné ruční vysílačky Motorola. Zápůjčka obsahuje radiostanici, anténu, baterii s klipsem pro upevnění vysílačky za opasek a stolní nabíječe.

Připravujeme i nabídku zápůjčky doplňkového příslušenství, např. přídavných ručních mikrofonů.

 

Použití vysílaček je vhodné zejména při akcích typu:

- koncerty, festivaly, párty

- filmové produkce, natáčení TV pořadů

- sportovní akce a soutěže v terénu

- firemní a teambuilding akce

- jiné akce s účastí více účastníků a potřebou vzájemné komunikace, např. kolony s více automobily, stěhovací firmy atd.

 

Podle typu akce a Vašeho požadavku nastavíme radiostanice i na více "hovorových skupin" (např. produkce - 1. kanál, technici - 2. kanál, ochranka - 3. kanál).

 

Radiostanice půjčujeme za rozumné ceny. Den zapůjčení a den vrácení je účtován jako 1 den u zápůjček delších, než dva dny. Při druhé a další zápůjčce nepožadujeme žádnou kauci.

 

Pro předběžnou objednávku či požadavek na vyhotovení cenové nabídky kontaktujte oddělení komunikačních a informačních systémů, tel. 245 019 111, e-mail kis@hasiciprahasever.cz.

Kontaktujte nás

Kontakt

HASIČI PRAHA - sever
Sídlo organizace:
Sokolovská 428/130
180 00 Praha 8

245 019 111
245 019 150
775 710 150
245 019 112

© 2010-2018 HASIČI PRAHA - sever, oddělení spojové služby a správy KIS

Tvorba www stránek zdarmaWebnode