Požární dozory

Poskytujeme služby hasičského asistenčního dozoru při konání akcí s větším počtem zúčastněných osob, jako jsou

- hudební a taneční festivaly

- koncertní vystoupení

- veletrhy a výstavy

- natáčení a přímé přenosy TV pořadů

Pro většinu výše uvedených činností jsou závazné podmínky ve formě platných vyhlášek (např. Vyhláška č. 15/2003 Hlavního města Prahy - Nařízení, kterým se stanoví podmínky k zabezpečení požární ochrany při akcích, kterých se zúčastňuje větší počet osob.)

Rádi zajistíme i Vaší akci. Využijte naše zkušenosti se zajištěním malých lokálních kulturních a sportovních eventů, TV přenosů i velkých koncertů či několikadenních festivalů. Někteří členové našeho týmu se asistenčním zajišťováním akcí zabývají již od roku 1997.

Dále jsme vedle hasičských a zdravotnických asistenčních služeb pro vaší akci schopni dodat i další potřebné činnosti, jako například zapůjčení vysílaček pro zajištění komunikace na akci, nebo zprostředkovat bezpečnostní službu či dopravu dodávkovým vozem.

Pořádáte kulturní či sportovní event? Vyžádejte si předložení naší nezávazné nabídky na zajištění vaší akce. Na základě níže vyplněných a odeslaných podkladových informací Vám předložíme nabídku s cenovou kalkulací.

Prosíme, vyplňte všechny uvedené položky.

Název formuláře