Zdravotnická služba

Rádi zajistíme i Vaší akci. Využijte naše zkušenosti se zajištěním malých lokálních kulturních a sportovních eventů, TV přenosů i velkých koncertů či několikadenních festivalů. Někteří členové našeho týmu se asistenčním zajišťováním akcí zabývají již od roku 1997.

Dále jsme vedle hasičských a zdravotnických asistenčních služeb pro vaší akci schopni dodat i další potřebné činnosti, jako například zapůjčení vysílaček pro zajištění komunikace na akci, nebo zprostředkovat bezpečnostní službu či dopravu dodávkovým vozem.

Pořádáte kulturní či sportovní event? Vyžádejte si předložení naší nezávazné nabídky na zajištění vaší akce. Na základě níže vyplněných a odeslaných podkladových informací Vám předložíme nabídku s cenovou kalkulací.

Prosíme, vyplňte všechny uvedené položky.

Požadavek na předložení nabídky zajištění

Pro zajištění zdravotnické služby na akci pro veřejnost nabízíme odpovídající rozsah s přihlédnutím k povaze a velikosti eventu.

Nejmenší nasazenou jednotkou je dvoučlenný či tříčlenný tým s osobním vozem v režimu "first responder". Posádku tvoří školení hasiči s odborností zdravotníka, vozidlo je vybaveno pro poskytování první pomoci vč. automatického externího defibrilátoru (AED). Tým "first rsponders" je možné rozšířit o sanitní vůz v režimu DNR (sanitka s nosítky primárně určená pro transport pacieta).

Vyšší možností je přítomnost sanitních vozů s posádkou RZP (bez lékaře) či RLP (s lékařem). Jedná se o klasické velké "výjezdové" sanitky s vybavením pro odbornou zdravotnickou resp. lékařskou péči.

U akcí s účastí několika tisíc či desítek tisíc osob jsme schopni nabídnout i zřízení zdravotnického pracoviště ve formě velkéhé nafukovacího stanu s vybavením a personálem. Toto stanoviště umožňuje mnohé stavy pacientů řešit přímo v areálu a není tak nutné je transportovat do nemocnic. Po zlepšení stavu či vyřešení zdravotního problému je tak návštěvník propuštěn zpět do víru akce :)

Při velkých a dlouhodobých akcích je přítomen i speciálně proškolený a zkušený člen týmu v pozici supervisora, který má za úkoly organizovat a operativně řídit zdravotnické a hasičské týmy na akci, komunikovat s pořadatelem, bezpečnostní službou, zástupci složek IZS. Taktéž dohlíží na dodržování kvality poskytovaných služeb a řeší případné nestandardní situace.